1. GENEL KULLANIM SÖZLEŞMESİ

1.1.1 Site kullanımı ile ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanım Sözleşmesi’nin www.tolgatapin.com sitesi kullanılmadan önce okunması önemle arz edilir.

1.1.2 Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen www.tolgatapin.com sitesini kullanmayınız.

1.1.3 Siteyi kullanmanız ve site üzerinden vereceğiniz sipariş durumunda yazılı şartları kabul etmiş sayılacaksınız.

1.2.1 www.tolgatapin.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

1.3.1 www.tolgatapin.com ziyaretçileri siteye her girişte “Kullanım Sözleşmesi”ni ziyaret etmeleri önemle arz edilmektedir.

1.4.1 Site üzerinde verilen hizmetlerin tamamı ücretlidir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi müşterinin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar :

1.4.1.1 Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi,

1.4.1.2 Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,

1.4.1.3 Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.

 

2. EFT/HAVALE

2.1.1 “EFT” ya da “HAVALE” ile deöeme yapıcak müşteriler, işlem sırasında kesilen ücreti karşılamakla yükümlüdür. Kesilen ücret karşılanmadığı sürece sipariş ile ilgili herhangi bir gelişme olmaycaktır.

2.1.2 “EFT” ya da “HAVALE” ücretini karşılamayanlar, maksimum on dört (14) iş günü içerisinde ödemeyi tamamlamarı gereklidir. On dör (14) iş günü içerisinde kesilen ücret karşılanmaz ise, allınan hizmet iptal olur ve bu durumdan Tolga Tapin “Tolga Tapin Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri” sorumlu değildir.

2.1.3 “EFT” ya da “HAVALE” ile işlem yapanlar, işlem sonrasında iletişim bilgilerinden bizlere ulaşıp işlem dekontunu “resim” ya da “dosya” olarak göndermekle yükümlüdür. Ödeme bildirimi yapılmayan ya da bizlere ulaşılmayan ödemelerden Tolga Tapin“Tolga Tapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri” sorumlu değildir.

2.1.4 “EFT” ya da “HAVALE” yapmanız için on sekiz (18) yaşından büyük olmanız gerekmektedir. On sekiz (18) yaş altında yapılan ödemeler kabul edilmeycektir. Yapılan ödemedeki meblağ, geri verilmeksizin işlemi sonlandılacaktır. On sekiz (18) yaş altı “EFT” ya da “HAVALE” işleminde oluşucak herhangi bir sorundan Tolga Tapin “Tolga Tapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri” sorumlu değildir.

 

3. HİZMET

3.1.1 Başarılı bir sipariş oluşturduğunuz taktirde ürünün altındaki bilgilendirme varsa bilgilendirmeyi okumuş ve kabul etmiş olduğunuz anlamına gelir. Bu durum ile ilgili oluşacak herhangi bir problemde geri iade mükün değildir.

3.2.1 Tolga Tapin “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri”, sayfasında listelediği ürünlerin fiyatını haber vermeksizin değiştirebilir.

3.2.2 TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri”, Gizlilik maddesini ve Geri İade maddesini sabit tutmakla yükümlüdür.

3.3.1 Bir (1) iş günü içerisinde sadece bir siteden sipariş verilmelidir. Sonraki aldığınız siparişlerin eksik ya da geç gitmesi TolgaTapin  Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri”nin sorumluluğunda değildir.

3.3.2 TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri”, alınan ürünü beş (15) dakika ile bir (6) saat arasında teslim edebilmektedir. Siparişlerin yoğunluğuna bağlı olarak süre değişebilmektedir. Süre için oluşucak herhangi bir sorundan TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri” sorumlu değildir.

3.4.1 TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri”, sizlere aktif takipçi sunmamaktadır. Sadece “görünüm” amacıyla hizmet vermektedir.

3.4.2 TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri”, aldığınız siparişten sonra sizlere yeni takipçi ya da etkileşim garantisi vermemektedir. Sadece ödemesi yapılan siparişin miktarını teslim etmek ile yükümlüdür.

3.5.1 TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri”, müşterilerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

 

4. SİPARİŞ

4.1.1 Almış olduğunuz ürüne bağlı olarak gönderilecek olan kullanıcıların yüzde yüz (%100) profil resimli ya da biyografili ve paylaşımlı hesaplarının olcağını garanti etmemektedir.

4.2.1 Almış olduğunuz ürüne bağlı olarak gönderikecek olan kullanıcıların yüzde yüz (%100) Türk ya da Türk profilli olcağının garantisi edilmemektedir.

4.3.1 Gizli hesaplara gönderim yapılmamaktadır. Siparişin uzaması, geç gitmesi ve siparişin tamamlanamaması gibi sorunlardan TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri” sorumlu değildir.

4.3.2 Gizli hesaba sipariş alan müşteri, yirmi dört (24) saat içerisinde iletişim kurmakla yükümlüdür. Yirmi dört (24) saat içerisinde iletişim kurmayan müşteri, Shopier aracı firmasıyla iletişim kurması gereklidir.

4.4.1 Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir. Takipçi , Beğeni , İzlenme vb. işlemlerde hesabınız kapatılabilir.. Lütfen “Yeni Açılmış”,”Telif İçerikli”,”Sms ve Mail Onaysız” hesaplara hizmet satın almayınız. Aynı zamanda sıradan bir hesabın kapanma riski de bulunmaktadır. Hesabınıda oluşacak bir problem için TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri” sorumlu değildir.

4.5.1 Aktif takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur. Instagram tarafından düşüşlere veya silinmelere tabii tutulabilirler. Bu durumdan TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri” sorumlu değildir.

4.6.1 Siparişinizi verdikten sonra kullanıcı adınızı, gönderinizi asla değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden hizmet satın almayınız. Oluşacak herhangi bir problemde TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri” sorumlu değildir.

 

5. SORUMLULUKLAR

5.1.1 www.tolgatapin.com’u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.

5.2.1 Ziyaretçi, diğer ziyaretçilerin önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunması, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlaması/kitlemesi, Sahte kredi kartı ile ödeme yapması dahilinde sayfadan uzaklaştılacağını ve işbu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

5.3.1 www.tolgatapin.com yönetimi ile yapılan WhatsApp (“WhatsApp Application”) mesajlaşmaların yedeğinin alınması ziyaretçinin sorumluluğundadır.

5.3.2 Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden TolgaTapin Medya “TolgaTapin Sosyal Medya Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri” sorumlu değildir.

5.4.1 İşbu internet sitesi www.tolgatapin.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. www.tolgatapin.com, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

5.5.1 Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

5.6.1 www.tolgatapin.com taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir.

5.7.1 Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi, ziyaretçi siteye bağlanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren “Kullanım Sözleşmesi”ne uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.

5.8.1 Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.

5.9.1 www.tolgatapin.com adresli web sitemizden başarılı bir sipariş oluşturmanız sitemize e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir.

5.9.2 www.tolgatapin.com’den gönderilen e-mail ve sms duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız aşağıdaki email adresimize konuyu bildiren bir eposta göndermeniz gerekmektedir.

5.9.3 E-posta gönderiminizi takiben email adresiniz ve telefon numaranız mesaj listemizden çıkartılacaktır.

Email: info@tolgatapin.com